Francëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Chassagne, 63320, Ardes, Issoire, Puy-de-Dôme, Auvergne: 63320

63320

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Chassagne, 63320, Ardes, Issoire, Puy-de-Dôme, Auvergne
Qytet :Chassagne
Rajon 4 :Ardes
Rajon 3 :Issoire
Rajon 2 :Puy-de-Dôme
Rajon 1 :Auvergne
Vend :Francë(FR)
Kodi Postar :63320

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :FR-63
gjerësi :45.49750
gjatësi :3.07679
Zona Koha :Europe/Paris
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Chassagne, 63320, Ardes, Issoire, Puy-de-Dôme, Auvergne është e vendosur në Francë.Kodi i saj është zip 63320.

Të tjerët u kërkohet në
Chassagne, 63320, Ardes, Issoire, Puy-de-Dôme, Auvergne,63320 ©2014 kodin postar Query