Francëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Augères, 23210, Bénévent-l'Abbaye, Guéret, Creuse, Limousin: 23210

23210

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Augères, 23210, Bénévent-l'Abbaye, Guéret, Creuse, Limousin
Qytet :Augères
Rajon 4 :Bénévent-l'Abbaye
Rajon 3 :Guéret
Rajon 2 :Creuse
Rajon 1 :Limousin
Vend :Francë(FR)
Kodi Postar :23210

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :FR-23
gjerësi :46.08826
gjatësi :1.72992
Zona Koha :Europe/Paris
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Augères, 23210, Bénévent-l'Abbaye, Guéret, Creuse, Limousin është e vendosur në Francë.Kodi i saj është zip 23210.

Të tjerët u kërkohet në
Augères, 23210, Bénévent-l'Abbaye, Guéret, Creuse, Limousin,23210 ©2014 kodin postar Query