Francëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Sagy, 95450, Vigny, Pontoise, Val-d'Oise, Ile-de-France: 95450

95450

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Sagy, 95450, Vigny, Pontoise, Val-d'Oise, Ile-de-France
Qytet :Sagy
Rajon 4 :Vigny
Rajon 3 :Pontoise
Rajon 2 :Val-d'Oise
Rajon 1 :Ile-de-France
Vend :Francë(FR)
Kodi Postar :95450

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :FR-95
gjerësi :49.04970
gjatësi :1.95228
Zona Koha :Europe/Paris
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Sagy, 95450, Vigny, Pontoise, Val-d'Oise, Ile-de-France është e vendosur në Francë.Kodi i saj është zip 95450.

Të tjerët u kërkohet në
Sagy, 95450, Vigny, Pontoise, Val-d'Oise, Ile-de-France,95450 ©2014 kodin postar Query