Francëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Isles-les-Meldeuses, 77440, Lizy-sur-Ourcq, Meaux, Seine-et-Marne, Ile-de-France: 77440

77440

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Isles-les-Meldeuses, 77440, Lizy-sur-Ourcq, Meaux, Seine-et-Marne, Ile-de-France
Qytet :Isles-les-Meldeuses
Rajon 4 :Lizy-sur-Ourcq
Rajon 3 :Meaux
Rajon 2 :Seine-et-Marne
Rajon 1 :Ile-de-France
Vend :Francë(FR)
Kodi Postar :77440

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :FR-77
gjerësi :48.99910
gjatësi :3.00536
Zona Koha :Europe/Paris
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Isles-les-Meldeuses, 77440, Lizy-sur-Ourcq, Meaux, Seine-et-Marne, Ile-de-France është e vendosur në Francë.Kodi i saj është zip 77440.

Të tjerët u kërkohet në
Isles-les-Meldeuses, 77440, Lizy-sur-Ourcq, Meaux, Seine-et-Marne, Ile-de-France,77440 ©2014 kodin postar Query