Francëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Survilliers, 95470, Luzarches, Sarcelles, Val-d'Oise, Ile-de-France: 95470

95470

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Survilliers, 95470, Luzarches, Sarcelles, Val-d'Oise, Ile-de-France
Qytet :Survilliers
Rajon 4 :Luzarches
Rajon 3 :Sarcelles
Rajon 2 :Val-d'Oise
Rajon 1 :Ile-de-France
Vend :Francë(FR)
Kodi Postar :95470

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :FR-95
gjerësi :49.09698
gjatësi :2.54363
Zona Koha :Europe/Paris
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Survilliers, 95470, Luzarches, Sarcelles, Val-d'Oise, Ile-de-France është e vendosur në Francë.Kodi i saj është zip 95470.

Të tjerët u kërkohet në
Survilliers, 95470, Luzarches, Sarcelles, Val-d'Oise, Ile-de-France,95470 ©2014 kodin postar Query