Francëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Sarre-Union, 67260, Sarre-Union, Saverne, Bas-Rhin, Alsace: 67260

67260

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Sarre-Union, 67260, Sarre-Union, Saverne, Bas-Rhin, Alsace
Qytet :Sarre-Union
Rajon 4 :Sarre-Union
Rajon 3 :Saverne
Rajon 2 :Bas-Rhin
Rajon 1 :Alsace
Vend :Francë(FR)
Kodi Postar :67260

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :FR-67
gjerësi :48.94033
gjatësi :7.08930
Zona Koha :Europe/Paris
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Sarre-Union, 67260, Sarre-Union, Saverne, Bas-Rhin, Alsace është e vendosur në Francë.Kodi i saj është zip 67260.

Të tjerët u kërkohet në
Sarre-Union, 67260, Sarre-Union, Saverne, Bas-Rhin, Alsace,67260 ©2014 kodin postar Query