Francëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Stigny, 89160, Ancy-le-Franc, Avallon, Yonne, Bourgogne: 89160

89160

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Stigny, 89160, Ancy-le-Franc, Avallon, Yonne, Bourgogne
Qytet :Stigny
Rajon 4 :Ancy-le-Franc
Rajon 3 :Avallon
Rajon 2 :Yonne
Rajon 1 :Bourgogne
Vend :Francë(FR)
Kodi Postar :89160

Informacione të Tjera
Gjuhë :French (FR)
Kodi Rajoni :FR-89
gjerësi :47.77524
gjatësi :4.23360
Zona Koha :Europe/Paris
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Stigny, 89160, Ancy-le-Franc, Avallon, Yonne, Bourgogne është e vendosur në Francë.Kodi i saj është zip 89160.

Të tjerët u kërkohet në
Stigny, 89160, Ancy-le-Franc, Avallon, Yonne, Bourgogne,89160 ©2014 kodin postar Query