ФранцијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Lahaymeix, 55260, Pierrefitte-sur-Aire, Commercy, Meuse, Lorraine: 55260

55260

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Lahaymeix, 55260, Pierrefitte-sur-Aire, Commercy, Meuse, Lorraine
Град :Lahaymeix
Регионот 4 :Pierrefitte-sur-Aire
Регионот 3 :Commercy
Регионот 2 :Meuse
Регионот 1 :Lorraine
Земја :Франција(FR)
Поштенски :55260

Други Информации
Јазик :French (FR)
Регионален Код :FR-55
ширина :48.93897
должина :5.40927
Временска Зона :Europe/Paris
Координирано Универзално Време :UTC+1
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Lahaymeix, 55260, Pierrefitte-sur-Aire, Commercy, Meuse, Lorraine се наоѓа во Франција. Нејзините поштенски код е 55260.

Другите се е достапен
Lahaymeix, 55260, Pierrefitte-sur-Aire, Commercy, Meuse, Lorraine,55260 ©2014 Поштенски Пребарување